Why You Should Prefer Our Products

You must choose our products in order to reach our right, innovative, reasonable priced, high quality packaging solutions for your products to be packaged, with the best service quality.

 1. Safety for Food Contact

  Our products have the internationally acknowledged analysis certificates and migration reports.

 2. Product Performance

  Our products increase your efficiency by showing high performance in packaging lines.

 3. Standard Quality

  Our products keep the high quality standards in your every repeating order.

 4. Visual Elegance

  Our products are produced with keeping the visual elegance at the forefront, from printing to cutting by all processes with the state of the art technology machines.

NEWS

Eska Ambalaj

Eska Ambalaj sunmuş olduğu ambalaj çözümleri ile müşterilerinin taleplerini karşılamayı hedeflemektedir. Yüksek kaliteden ödün vermeden, en uygun maliyetlerle ambalaj taleplerine en iyi çözüm önerileri sunulmaktadır. Sektörde fark yaratan ambalaj ürünleri ile adını kısa zamanda duyuran, marka olma yolunda önemli bir yol kat eden Eska Ambalaj zengin ürün yelpazesine sahiptir. Sadece katalog ürünlerimizle değil, özel üretim ambalaj modelleriyle de müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Şekerleme Kahve Kuruyemiş Baharat ve Diğer Ürün Ambalajları Eska Kalitesi ile Sunulmakta

Her çeşit gıdaya uygun, sterilizasyonu sağlanmış hazır ambalajlar ile kahveden baharata istediğiniz ürünü muhafaza edebilir, satışa sunabilirsiniz. Yenilikçi ve görsel sunum özelliği yanında ambalajların kalitesi, sağlığa uygunluğu nedeniyle ürünlerinizi gönül rahatlığıyla müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Firmanızın her türlü ürününe uygun özelliğe sahip ambalajları Eska Ambalaj kataloğunda bulabilir, özel üretim için görüşme yapabilirsiniz.

Eska Ambalaj Satış Sonrası Hizmeti ile Müşterilerinin Yanında

Eska Ambalaj olarak müşterilere sunduğumuz ambalaj ürünlerinde satış öncesi desteği yanında satış sonrası da destek vermekteyiz. Firmamız ürün hizmet kalitesinin bir gereği olarak her zaman müşterilerimizin yanında olmaya devam edecektir.

Ürünleriniz İçin En Uygun Ambalaj Çözümleri

Yenilikçi yapısıyla ambalaj tasarımı ve ambalaj üretimine son derece önem veren Eska Ambalaj, her türlü ürününüze uygun ambalaj çözümleri sunmaktadır. Ürünlerin ambalajlı olarak satılması, hijyen koşullarının oluşturulması, aynı zamanda ürünlerin görsel olarak sergilenmesi bakımından firmamızda ambalaj tasarımına özel bir itina gösterilmektedir. Müşterilerinizin ürünü görerek, tazeliğinden emin olarak, güvenerek satın alma davranışı göstermesi için Eska Ambalaj avantajlarından yararlanabilirsiniz. Pencereli Kraft Doypack ambalaj, valfli ambalajlar, yan körüklü torbalar, şeffaf poşet, retort ambalajlar, üç tarafı kaynak ambalajlar, kilitli poşet ve diğer ambalaj çeşitleri Eska güvencesi ile sunulmaktadır.

Eska Ambalaj İhtiyaca Yönelik Ambalaj Çeşitleri Üretmektedir

Firmamız ticari anlayışı gereği her müşterimizin ihtiyacını karşılayacak ambalaj modelleri ile bu sektörde yer almaktadır. Ebat fark etmeden, ürününüze uygun ambalajları kataloğumuzda bulabilirsiniz. Firmamızda talebinize göre özel üretim ambalajlar, özel ebatlarda ambalajlar da üretilmektedir. Ambalaj çözümlerimiz ile sektördeki rakiplerimizden bir adım önde yolumuza devam etmekteyiz.