Hakkımızda

Hakkımızda

Eskaplast, bilgi birikimi ve deneyimin müşteri memnuniyeti ile buluştuğu, her geçen gün artan yatırımları, son teknolojiye sahip makine ekipmanı ve dinamik ekibi ile güçlü bir esnek ambalaj üreticisidir.

Yüksek kalitedeki ürünleri ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, 16000 m2 açık, 13000 m2 kapalı olmak üzere toplam 29.000 m2 alana sahip Yeşil Bina sertifikalı yeni üretim tesisinde, 150’ nin üzerinde deneyimli personeliyle, yıllık 350.000.000 adet hazır torba ve  3.000 tonun üzerinde otomatik doluma uygun bobin üretim kapasitesine sahip olan Eskaplast; ürünlerini 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ulaştırarak yereldeki başarısını globale de taşımanın haklı gururunu yaşıyor.

Eskaplast’ın her zaman daha iyisini amaçlayan iş anlayışında; teknolojik gelişmeler kadar, müşterilerinin ve tüketicilerin beklentileri de önemli bir yer tutuyor. Geniş ürün yelpazesiyle her ölçekten markaya uygun çözümler sunan Eskaplast, müşterilerinin ticari başarısına ve tüketicilerin en doğru ürünlere ulaşmasına katkı sunmaya, fark yaratmaya devam ediyor.

Vizyonumuz

Nitelikli insan kaynağımız ve güçlü altyapımızla, etki alanımızda bulunan tüm pazarlarda referans esnek ambalaj üreticisi olmak. Geniş ürün yelpazemizi yüksek kalite standartlarında müşterilerimize sunarak elde ettiğimiz saygınlığı ve güveni sürdürmek.

Misyonumuz

Fonksiyonellik ile pazarlama etkisini birleştirerek, ürünleri uzun süre ve sağlıklı olarak korurken markayı en güçlü şekilde temsil eden ambalajlar üretmek.

ESKALİTE: “Eskaplast Farkıyla KALİTE”

Çoğu ambalaj üreticisi kaliteye önem verdiğini söyler. Gıda, petfood ve medikal başta olmak üzere birçok sektör için ambalaj üreten Eskaplast kalite kavramını bir adım öteye taşımıştır. Bu kavramı ESKALİTE olarak nitelendiririz. Ürün sterilizasyonu ve gıda tazeliğinin en uzun süre güvenle devamı, ESKALİTE yaklaşımına temel oluşturur. ESKALİTE, fonksiyonellik ve gıda güvenliği açılarından en yüksek standartlara odaklanır.

image00033
image00034
IMG_0106
IMG_0098
IMG_0323
IMG_0080
image00045
image00040
image00041
IMG_0158
image00049
IMG_0394
IMG_0442
image00028
IMG_0267
IMG_0354
IMG_0311
IMG_0152
IMG_0313

Arge

Ar-Ge sürecini tamamen iç bünyesindeki uzman ve deneyimli mühendisleriyle yürüten Eskaplast, üretim prosesindeki tüm bileşenleri tek tek analiz eder. Bilimsel bir ambalaj geliştirme-iyileştirme süreci uygular.

Yenilikçilik ve Dinamizm

Ar-Ge ve kalite süreçleri Eskaplast için yol göstericidir. Müşterilerimizin talep ve beklentileri yanında, alanımızda dünyadaki son gelişmeleri birebir takip etmek de yeni açılımlar için bize fikir verir. Örneğin Türkiye için yeni ve popüler olan Flat Bottom ambalajlarını ilk üretenlerden biri Eskaplast oldu. Eskaplast’ın beğenilen Flat Bottom çalışmaları bu ambalaj türünün benimsenip yaygınlaşması sürecinde rol oynadı.

01Doğru Ürün

Eskaplast, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini merkeze alan analizler yaparak onlar için en doğru ürünü sağlar.

02Zamanında Teslimat

Eskaplast’ın,‘’zamanında teslimat’’ anlayışını ilke edinmesi ve bunu çok başarılı şekilde uygulaması ile ambalaj sektöründe sık yaşanan gecikmeli teslimat sorunu tarihe karıştı.

03Uygun Fiyat

Eskaplast, doğru ürünleri, en inovatif halleriyle, üstelik en rekabetçi fiyatlarla sunar.

04Uluslararası İş Ağı

Eskaplast,5 kıtada 50’den fazla ülkedeki müşterilerine aynı kalitede ve dakiklikte kapsamlı hizmet verir.