Hakkımızda

slide0

 

Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ambalaj çözümlerini yüksek kalite ve uygun maliyetlerle sunmak üzere ticari hayatını sürdürmekte olan Eska Ambalaj yenilikçi ürün ve hizmetleri ile sektöründe fark yaratan bir marka olma yolunda ilerlemektedir.Sterilizasyona uygun (retortable) hazır torbalardan tabak kapama filmlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürün ve hizmet kalitesinin gereği olarak Eska Ambalaj ürünlerine sahip çıkmakta, satış sonrasında da müşterilerinin yanında olmayı sürdürmektedir.

 

Eska Ambalaj aynı zamanda yenilikleri ve farklılıkları takip eden yapısıyla alışılagelmiş ambalajlama algısının dışında paketleme çözümleri sunarak ülkemizin ve dünyanın ’’Ambalajlanmamış Gıda Kalmasın’’ hedefine ulaşmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedefimiz aynı zamanda kuruluş amaçlarımızdan birisi olan ‘’Sosyal Sorumluluk’’ hedefine hizmet etmektedir.

Vizyonumuz

Küresel ambalaj trendinin ülkemizdeki öncüsü olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik üstün nitelikli, uygun maliyetli ve sürdürülebilir çözümler sunmak. Müşterilerine sunduğu ambalaj çözümleri ile sektörlerinde rakiplerinden farklılaşmasını sağlamaktır.